“Od autotjuna do opere”

U sklopu proslave Dana škole izveden je mjuzikl pod nazivom “Od autotjuna do opere”, 28.3.2019. Sala Narodnog pozorišta bila je mala da primi sve zainteresovane za mjuzikl. Mjuzikl je svojevrsni miks različitih muzičkih žanrova, uklopljen u celinu. Režiju i scenario potpisuje profesor Snežana Zamurović, dok su koreografije osmislili sami učenici. Postava:  Jana Tanović, Sara Zamurović, Anđela Kovačić, Ana Kočiš, Anastasija Dangubić, Dunja Hrnjak, Jovan Gašić, Nikola Malbašić, Pavle Marković, Dunja Gašić, Ognjen Raca, Stefan Stojanović, Miloš Đurić, Jovana Tunić, Božidar Kojić, Minja Krstić, Katarina Krstin, Aleksandar Filipov, Dušan Maksimović, Nestor Iličin, Aleksa Kosić, Katarina Oličkov, Bojan Ludajić, Dragan Subotički i Jovan Bosančić.

Прилог ТВ Рубин о изведеном мјузиклу