Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Zivot škole

Preliminarni rezultati Opštinsko takmičenje 2017

Резултати са општинског такмичења

из физике

I година:

1. Тепавац Ненад I-1 Техничка школа Кикинда

2. Нолин Бранислав I-3 Гимназија ,,Душан Васиљев”, Кикинда

----------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Бабић Милош I-1 Техничка школа Кикинда

4. Ђорђев Сара I-1 Техничка школа Кикинда

5. Билић Миланко I-1 Техничка школа Кикинда

6. Керкез Ивана I-1 Техничка школа Кикинда

7. Демић Алекса I-3 Гимназија ,,Душан Васиљев”, Кикинда

8. Јелисавац Наташа I-1 Гимназија ,,Душан Васиљев”, Кикинда

II година:

1. Иличин Теодор II-3 Гимназија ,,Душан Васиљев”, Кикинда

2. Чањи Виктор II-3 Гимназија ,,Душан Васиљев”, Кикинда

3. Раковић Ненад II-3 Гимназија ,,Душан Васиљев”, Кикинда

III година:

1. Татомиров Горан III-3 Гимназија ,,Душан Васиљев”, Кикинда

----------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Рвовић Вељко III-3 Гимназија ,,Душан Васиљев”, Кикинда

IV година:

 

1. Мишков Анамариа IV-3 Гимназија ,,Душан Васиљев”, Кикинда

----------------------------------------------------------------------------------------------------

MATEMATИКА

Општинско такмичење из математике је одржано 21.01.2017. године. Постигнути су следећи резултати:

ПРВИ РАЗРЕД

Ученик

Школа

Напомена

1

Варађанин Тијана

Гимназија "Д. Васиљев"

пласман на окружно

2

Мирчић Селена

Гимназија "Д. Васиљев"

пласман на окружно

3

Бабић Милош

Техничка школа Кикинда

пласман на окружно

4

Нолин Бранислав

Гимназија "Д. Васиљев"

пласман на окружно

5

Козић Матија

Техничка школа Кикинда

6

Тепавац Ненад

Техничка школа Кикинда

7

Тунић Јована

Гимназија "Д. Васиљев"

8

Зивлак Андреј

Техничка школа Кикинда

9

Балаж Кристиан

Гимназија "Д. Васиљев"

10

Буш Бенјамин

Техничка школа Кикинда

11

Миланко Билић

Техничка школа Кикинда

ДРУГИ РАЗРЕД

Ученик

Школа

Напомена

1

Момчилов Катја

Гимназија "Д. Васиљев"

пласман на окружно

2

Ранков Драган

Гимназија "Д. Васиљев"

пласман на окружно

3

Новаков Емилија

Гимназија "Д. Васиљев"

пласман на окружно

4

Иличин Теодор

Гимназија "Д. Васиљев"

пласман на окружно

5

Борисов Михаил

Техничка школа Кикинда

6

Урош Милошев

Гимназија "Д. Васиљев"

7

Пролић Антонија

ССШ "М. Црњански"

8

Чањи Виктор

Гимназија "Д. Васиљев"

9

Раца Дина

Гимназија "Д. Васиљев"

10

Сандић Милица

ССШ "М. Црњански"

11

Раковић Ненад

Гимназија "Д. Васиљев"

12

Љубоја Јована

ССШ "М. Црњански"

13

Николић Бојана

ССШ "М. Црњански"

14

Вескоав Милан

ССШ "М. Црњански"

ТРЕЋИ РАЗРЕД

Ученик

Школа

Напомена

1

Рвовић Вељко

Гимназија "Д. Васиљев"

пласман на окружно

2

Ђурин Невена

Гимназија "Д. Васиљев"

пласман на окружно

3

Татомиров Горан

Гимназија "Д. Васиљев"

пласман на окружно

4

Бован Огњен

Техничка школа Кикинда

5

Маринков Стефан

Техничка школа Кикинда

6

Зорић Никола

Техничка школа Кикинда

7

Коцкар Стефан

Техничка школа Кикинда

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

Ученик

Школа

Напомена

1

Ердељи Романа

Гимназија "Д. Васиљев"

пласман на окружно

2

Милановић Иван

Гимназија "Д. Васиљев"

3

Бодирожа Јован

Техничка школа Кикинда

 
Свети Јован Шангајски
Anketa
Zašto volim GIMNAZIJU:
 
Ko je na vezi !
Imamo 10 gostiju na mreži
Statistika
Broj pregleda članka : 775432