REGIONALNA SMOTRA TALENATA 2017
Na 16. regionalnom takmičenju talenata održanom u pančevačkoj Gimnaziji „Uroš Predić“, učenici naše škole ostvarili su izuzetne rezultate:
Dunja Duvnjak (Gimnazija Dušan Vasiljev, četvrti razred), naučna oblast književnost, prvo mesto.
Gordana Kežić (Gimnazija Dušan Vasiljev, treći razred), naučna oblast psihologija, drugo mesto.
Ana Kočiš (Gimnazija Dušan Vasiljev, prvi razred), naučna oblast geografija, treće mesto.
Branislav Nolin (Gimnazija Dušan Vasiljev, prvi razred), naučna oblast geografija, treće mesto.
Milan Stepanov (Gimnazija Dušan Vasiljev, drugi razred), naučna oblast istorija, treće mesto.
Ljiljana Ivanković (Gimnazija Dušan Vasiljev, treći razred), naučna oblast psihologija, treće mesto.
Mentori nagrađenim učenicima bili su  Jasna Tomašev (geografija), Dragana Francuski (istorija), Sanja Mrakić (psihologija) i Srđan Srdić (književnost).
Svi navedeni učenici ostvarili su plasman na Republičko takmičenje talenata koje će biti održano 3. i 4. juna u Beogradu.