• Regonalna smotra talenata Pančevo

Nastavničko veće pohvaljuje učenike koji su učestovovali na Regionalnom takmičenju naučno-istraživačkih radova održanom 8. 5. 2016. godine u Pančevu, gde su postigli sledeće rezultate:

Leonora Dobroka i Marijana Kovačević (prva godina, naučna oblast geografija), učešće na takmičenju, bez plasmana na republički nivo, mentor Miroslav Grujić.

Rastko Zamurović (četvrta godina, naučna oblast engleski jezik), 90 bodova, treće mesto, plasman na republički nivo takmičenja, mentorka Aleksandra Borovac.

Sara Fodor (treća godina, naučna oblast geografija), 91 bod, treće mesto, plasman na republički nivo takmičenja, mentorka Jasna Tomašev.

Jelena Kovačević (četvrta godina, naučna oblast psihologija), 90 bodova, treće mesto, plasman na republički nivo takmičenja, mentorka Sanja Mrakić.

Zorana Bunčić (četvrta godina, naučna oblast psihologija), 92 boda, treće mesto, plasman na republički nivo takmičenja, mentorka Sanja Mrakić.

Jovana Ivetić (četvrta godina, naučna oblast srpski jezik), 98 bodova, prvo mesto, plasman na republički nivo takmičenja, mentor Srđan Srdić.

Dunja Duvnjak (četvrta godina, naučna oblast književnost), 100 bodova, prvo mesto, plasman na republički nivo takmičenja, mentor Srđan Srdić.

Nastavničko veće čestita svim učenicima i mentorima i želi im nove uspehe na republičkom takmičenju koje će biti održano 28. 5. 2016. godine u Beogradu.