Mateja Vukmirica - Nagrada fondacije Danice Nikolić

Učenicima završnih razreda osnovnih i srednjih škola koji su osvojili prva mesta na republičkim ili jedno od prva tri mesta na međunarodnim takmičenjima, 10.7.2018.  u Palati Srbija uručene su pohvalnice i laptop računari, kao priznanje za njihove uspehe.

Računari i pohvalnice za 176 đaka su poklon Fondacije Dragica Nikolić, a dodeli nagrada prisustvovao je i ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević, koji je poručio da je njegova obaveza da se napravi bolji sistem i da Srbija bude zemlja u kojoj će mnogi đaci ići njihovim stopama, u kojoj će se ozbiljno učiti i mnogo znati. Učenik naše škole MATEJA VUKMIRICA jedan je od nagrađenih učenika. Mateja je osvojio prvo mesto na republičkom Džudo takmičenju.