Свечано обележен Дан школе
Ове школске године Дан школе прославили смо пригодним активностима.
Најпре је у петак 24.3.2017. одржана књижевна трибина у школској медијатеци на којој су два бивша ученика школе Срђан Сивчев и Марко Милошев, оба историчари, представила своје књиге.
У понедељак 27.3.2017. одржана је Свечана академија у Народном позоришту на којој су најбољи ученици завршног разреда и донатори школе добили Плакете Душан Васиљев.
У 18.00 у народном музеју додељена је књижевна награда Душан Васиљев књижевнику Светиславу Басари.
У Уторак 28.3.2017. године одржана је манифестација под називом "Veni, vidi, vici (незнање) или Стари век на наш начин" на којој су ученици и професори школе представили науку и уметност у доба антике.
У среду 29.3.2017. одржана је позоришна представа "Маратонци трче почасни круг" у извођењу ученика наше школе, а у режији професора психологије Миљане Китановић.
Више детаља о свим активностима погледајте ОВДЕ.