Energija je svuda oko nas 2017

Енергија је свуда око нас је иницијатива која је потекла од Центра за развој и примену науке, технологије и информатике. Иако је сам назив акције провокативан у смислу да може да сугерише да енергије има довољно, циљ акције је управо да се пробуди свест о проблему енергије код најмлађих чланова нашег друштва.

И ове године наши ученици учествовали су у великом броју у реализацији пројекта, а три ученика су освојила и награде, то су: Дејан Богосављев, освојено прво место у категорији Литерарни радови, Дуња Гашић, треће место у категорији Power Point презентације и Ања Берић, прво место у категорији Ликовни радови. Ментор ученика била је мр Снежана Замуровић. (Рад Дејана Богосављева можете прочитати на страници РАДОВИ УЧЕНИКА.)