Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Zivot škole

Индивидуални разговори са школским психологом сваког радног дана и у преподневној смени од 8. до 14.00 часова, а у поподневној смени од 14. до 20.00 часова


Распоред индивидуалних посета наставницима:

Српски језик и књижевност:

1. Бајић Вера - уторак 5. час

2. Војводић Дубравка - петак 5. час

3. Мунћан Јелена - понедељак 3. час

4. Мирков Божана - четвртак 6. час

Енглески језик:

1. Александра Боровац - понедељак 3. час

2. Драгана Бурсаћ Иветић - уторак 6. час

3. Бранислава Вујович - уторак 6. час

Немачки језик:
1. Репашић Биљана – среда 3. час

2. Зубанов Жана - среда 2. час

Италијански језик:
1. Радловић Маја – среда 4. час

Латински језик:
1. Јанков Станимирка – среда 5. час

Социологија, Устав и права грађана:
1. Тот Ибојка – уторак 4. час

Психологија:
1. Мракић Сања –
понедељак 2. час

Филозофија:
1. Карановић Божана –
среда 6. час

Историја:
1. Богосав Ивана – петак 3. час
2. Француски Драгана –
петак 4. час
3.
Чубрило Миланчетвртак 5. час

Географија:
1. Томашев Јасна –
уторак 5. час
2.
Голијан Кристина – четвртак 4. час

Биологија:
1. Лагумџија Весна – понедељак 7. час
2. Кленанц Емила –
уторак 3. час
3. Михајловић Јелена –
уторак 5. час

4. Пењин Бојана - четвртак 4. час

Математика:
1. Јовановски Живко –
четвртак 3. час
2. Совиљ Снежана –
четвртак 7. час
3. Иветић Драган –
петак 3. час

4. Халиловић Фахрудин - уторак 7. час

Физика:
1.
Станковић Маркоуторак 6. час
2.
Толмач Миланпетак 5. час
3. Трифунац Александра –
понедељак 6. час

4. Чубрило Данијела - петак 5. час

Хемија:
1. T
ифенбах Миланапонедељак 5. час
2. Игаз Наташа – понедељак 4. час

3. Абрамовић Милица - уторак 6. час

Рачунарство и информатика:
1. Замуровић Снежана – петак 4. час
2. Колаковић Нада – уторак
3. час
3.
Љубомир Замуровићсреда 4. час

Музичка култура:
1. Митревски Александар –
четвртак 5. час

Ликовна култура:
1. Цигановић Јелена – понедељак 4. час

Физичко васпитање:
1.
Мишковић Александар – уторак 3. час
2. Бубуљ Милан –
среда 3. час
3. Микалачки Васа –
среда 4. час
4.
Родић Илија – понедељак 6. час

Грађанско васпитање:
1. Тот Ибојка – уторак 4. час

2. Мракић Сања - понедељак 2. час
3. Карановић Божана - среда 6. час
4. Цигановић Јелена - понедељак 4. час

5. Марија Тешић - уторак 6. час

6. Родић Илија - понедељак 6. час

7. Јанков Емилија - уторак 7. час

Верска настава:
1. Јесић Бранислав – уторак 2. час

 

 
Свети Јован Шангајски
Anketa
Zašto volim GIMNAZIJU:
 
Ko je na vezi !
Imamo 30 gostiju na mreži
Statistika
Broj pregleda članka : 1063153