Завршна манифестација акције Дани информатике у школама Војводине2011

У уторак, 6.03.2012. године у 12 часова на Економском факултету у Новом Саду, Др Симе Милошевића 16, 21000 Нови Сад одржана је завршна свечаност и додела награда најуспешнијим школама, професорима и ђацима у акцији Дани информатике у школама Војводине. Том приликом најбољој школи из подручја информатике по други  пут уручена је плакета „Стјепан Хан“ по имену доајена из области информатике. Покровитељи пројекта су Покрајински  секретаријат за образовање управу и националне заједнице и Економски факултет из Суботице.

Професор наше школе Љубомир Замуровић својим софтвером "Православни катихизис" обогатио је базу знања.

За учешће и допринос бази знања у образовним софтверима награђују се

• Гордана Васић, ОШ „Бранко Радичевић“, Уљма
  • Саво Келић, ОШ „Растко Немањић - Свети Сава“, Стара Пазова
  • Зоран Шиник, ОШ „Вук Караџић“, Бачка Паланка
  • Љубомир Замуровић, Гимназија “Душан Васиљев“, Кикинда
Награду је уручио професор др Неђо Балабан - дугогодишњи сарадник и асистент Стјепана Хана.