Donations/Донације

Поштовани,

Пријатељу наше школе.

Резултати сваке године говоре у име школе. Школа нема довољно средстава да сама награди ученике који то заслужују и поправи услове рада. Ви сте они, који могу све да поправе у складу са Вашим могућностима. Резултати ученика и наставника евидентни су на републичком и међународном нивоу. Позивам све који желе да буду део донаторског тима и омогуће квалитетнију и савременију наставу нашој деци, да преузму и попуне донаторски уговор. У донаторском уговору потребно је навести тачно у које сврхе желите да се уложи новац који уплаћујете, реализација ће бити документована. Донација не мора бити само у финансијском облику, то може бити школска опрема, рачунарска опрема, уџбеници и друга литература и сл.

Донаторски уговор је у .doc формату тако да можете извршити одговарајуће измене. Док не дефинишете уговором где се новац троши, биће на донаторском рачуну. Један примерак остаје школи, а други Вам враћамо када га оверимо.

Донаторски уговор

Директор школе Љуба Замуровић, проф. спец.