Нојман 2019. Мађарска

Ученици наше школе који су остварили пласман на међународно такмичење из информатике Нојман боравили су у периоду од 20.3. до 22.3.2019. године Мађарској у граду Сексарду. Такмичење је реализовано у  I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskol.

Марина Стефановић (IV3) је у категорији Рачунарска анимација освојила друго место, Балаж Кристиан (III3) у категорији Рачунарска музика освојио је треће место, Милан Остојић (III4) у категорији Рачунарска графика освојио је шесто место и Сара Замуровић (II4) у категорији Рачунарска графика освојила је седмо место. Сви ученици награђени су вредним наградама, а једна од награда био је и тродневни боравак у бајковитом граду Сексарду. Ментори ученика били су Снежана и Љубомир Замуровић.